تبلیغات
هواداران مسی - سرمربی تیم بارسلونا: بازی مسی را باید دید تا باور کرد
مسی مسی عشق مایی

سرمربی تیم بارسلونا: بازی مسی را باید دید تا باور کرد

یکشنبه 30 خرداد 1389 11:47 ق.ظ

نویسنده : علی نصیری


سرمربی تیم بارسلونا: بازی مسی را باید دید تا باور کرد
تهران - سرمربی تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا پس از پیروزی مقابل آرسنال انگلیس و صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا (چمپیونزلیگ) در مورد بازی استثنایی "لیونل مسی" گفت: باید بازی او را دید تا باور کرد.
به گزارش ایرنا، این بازی که سه شنبه شب در نیوکمپ برگزار شد با چهار گل ستاره آرژانتینی بارسلونا با نتیجه چهار بر یک به سود میزبان خاتمه یافت.
"پپ گواردیولا" که مدعی شده بود، توصیف عملکرد مسی در کلام نمی گنجد پس از بازی با آرسنال و در حالی که همه از عملکرد استثنایی او حیرت زده شده بودند، ضمن تعریف از جنبه های انسانی او گفت: من عشق او به فوتبال و شخصیت منحصر به فرد وی را دوست دارم.
اما خود مسی در پاسخ به سوالی در مورد تکرار چنین عملکردی در بازی بزرگ شنبه شب بارسلونا مقابل رئال مادرید موسوم به "ال کلاسیکو" اظهار داشت: اینگونه فکر نمی کنم. پیروزی با هر نتیجه ای خوب است. از پیروزی مقابل آرسنال خوشحالیم، اما باید این روند را ادامه بدهیم.
سرمربی بارسلونا در مورد توانایی بازیکنی که هنوز 22 ساله است، تصدیق کرد: این چیزی است که باید دید. نمی توان آن را توضیح داد. باید ببینید تا باور کنید. همه بازیکنان درخشیدند. فکر می کنم به خاصر سختی مسابقات، رسیدن به نیمه نهایی دستاورد بسیار بزرگی است.
وی گفت: به بازیکنان و باشگاه تبریک می گویم چون در پنج سال گذشته چهار بار به نیمه نهایی چمپیونزلیگ رسیده ایم که رکورد فوق العاده ای است.
گواردیولا در مورد بازی با تیم آرسنال نیز تاکید کرد: مالکیت ما بیشتر از آنها بود. بازی خطرناکی بود، اما وقتی گل تساوی را زدیم، آرامش بر تیم ما حاکم شد و خیلی بهتر دفاع کردیم.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -