تبلیغات
هواداران مسی - هانری: رونالدو از مسی بهتر است
مسی مسی عشق مایی

هانری: رونالدو از مسی بهتر است

یکشنبه 30 خرداد 1389 04:41 ب.ظ

نویسنده : علی نصیری
"تیه‌ری هانری" ستاره فرانسوی تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا در اظهار نظر عجیبی اعلام کرد که "کریستیانو رونالدو" بهتر از هم تیمی‌اش "لیونل مسی" است.

به نظر می‌رسد، رقابت زیادی بین رونالدو و مسی یا حداقل طرفداران این دو بازیکن وجود دارد و دو طرف در مورد اینکه چه کسی باید به عنوان بهترین بازیکن سال جهان انتخاب می‌شد، اختلاف دارند.

با وجود این عنوان بهترین بازیکن جهان و همچنین جایزه توپ طلایی در سال 2008 به خاطر موفقیت‌های رونالدو در مسابقات فصل گذشته به این بازیکن پرتغالی رسید.

اما در مورد سال 2009، رونالدو دریافته است که تکرار چنین موفقیتی سخت است و بسیاری هم مسی آرژانتینی را جانشین ستاره منچستریونایتد می‌دانند.

با این وصف تیه‌ری هانری که هشت سال در لیگ برتر انگلیس بازی کرده، معتقد است، رونالدو در حال حاضر از مسی بهتر است.

وی به مجله "رکورد" گفت: پیش از هر چیز باید بدانیم که رونالدو و مسی دو بازیکن کاملا متفاوت هستند، به طور یقین هر دو می‌توانند در هر پستی بازی کنند و تکنیک فوق العاده‌ای دارند اما، با هم فرق می‌کنند، اگر مسی این روزها گل‌های بیشتری می‌زند، رونالدو هم فصل گذشته، آقای گل بود، ارزش یک بازیکن به نقشی است که در قهرمانی تیمش داشته بنابراین از نظر من رونالدو از مسی بهتر است.

هانری در ادامه از مسی هم تمجید کرد و از او به عنوان بازیکنی که هر لحظه می‌تواند نتیجه مسابقه را تغییر دهد، نام برد و گفت: وقتی او خوب بازی می‌کند، می‌تواند کارهایی انجام دهد که هیچکس دیگر نمی‌تواند، می‌توانم بفهمم چرا بعضی‌ها او را با "مارادونا" مقایسه می‌کنند اما، باز هم می‌گویم حداقل حالا رونالدو بهترین است، آینده را نمی‌دانم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -