تبلیغات
هواداران مسی - خوشبختی برای زندگی در عصر لیونل مسی ...
مسی مسی عشق مایی

خوشبختی برای زندگی در عصر لیونل مسی ...

دوشنبه 31 خرداد 1389 01:27 ب.ظ

نویسنده : علی نصیری

نوشته ای آماده کرده بودم که بعد از مدتی وقفه روی وبلاگ بگذارم که دیشب هنگام بازی بارسلونا-آرسنال جمله ای حکیمانه از حضرت آقای مزدک میرزایی شنیدم که فرمودند:(خوشبختیم از اینکه در عصر لیونل مسی زندگی می کنیم و از زیبایی های بازی او لذت می بریم.)لذا تصمیم گرفتم کمی در مورد این سخن گهربار بنویسم.
 

وقتی این جمله را شنیدم چیزهایی به ذهنم آمد از جمله اینکه مزدک خوشبخت نیست از اینکه در عصر انقلاب اسلامی زندگی می کند و می تواند در پرتو این انقلاب عظیم سعادت دنیا و آخرت خود را تضمین کند.خوشبخت نیست از اینکه آیت الله بهاالدینی فرمودند 99%مقدمات ظهور فراهم شده و آمدن حضرت نزدیک است و آقامزدک میتواند زیر پرچم حضرت صاحب امر خدمت به خدا و ولی اش کند.

وقتی آیت الله بهجت به خواب یکی از نزدیکانشان می آید و مورد سوال قرار می گیرد که مگر شما نگفتید چند سال دیگر زنده هستید پس چرا زودتر از دنیا رفتید؟پاسخ می دهد که طاقت دیدن فتنه های بعد از خودم را نداشتم.مزدک بدبخت نیست که در عصر فتنه های سنگین آخرالزمان و مظلومیت امام زمان و ولی بر حقش زندگی می کند بدبخت نیست که در عصری زندگی می کند که یکی یکی شاهد پیاده شدن نیروها  از قطار انقلاب هستیم.

اصلا اینها مهم نیست حتی مزدک ازاینکه در عصر مهدی کروبی می زید و میتواند به خاطر رفتار و اعمال او شبانه روز قهقهه بزند و شاد و سرمست شود احساس خوشبختی نمی کند از بودن در عصر لیونل مسی احساس خوشبختی می کند!!

این است بربریت مدرن و استعمار و استحمار نوین که غرب بر سر بشریت آورده است.ارزش انسان را آنقدر پایین و انسان را آنقدر تحقیر کرده که آدم ها از اینکه دریبل های مسی را می بینند خود را سوار بر کشتی خوشبختی جستجو می کنند و دیگر آرمان و هدف متعالی ای را مطالبه نمی کنند.این جاست که می فهمیم چرا سیاستمداران اینقدر روی ورزش به خصوص فوتبال حساسند و حلقه های بزرگ صهیونیستی این مقدار روی فوتبال و اشاعه ی آن سرمایه گذاری میکنند.

یادمان نرفته که در کوران جام جهانی 2006چه اتفاقاتی در فلسطین می افتاد.در آن زمان دغدغه ی اصلی رسانه ها و به تبع آنها مردم جهان این شده بودکه چرا زیدان با سر به سینه ماتراتزی زده است!!!برای آنها قتل عام و نسل کشی فلسطینیان کوچک ترین اهمیتی نداشت.یعنی با استثمار نوین غرب این امکان برای کسی فراهم نیامده است که دغدغه اش نسل کشی کودکان غزه باشد نه عدم انجامfair playدر بازی فرانسه و ایتالیا.

بله اینگونه است که افکار عمومی را به سمت لیونل مسی و کاکا می کشانند تا حجابی باشد که در ان سوی جهان با فراغ بال به ددمنشانه ترین اعمال دست بزنند.

بله این است بربریت مدرن!!!   

...............................................................

بعدالتحریر:کسانی که خود را سبز می نامند از این نوشته بسیار خشمگینند و کامنت هایی می گذارند که غیرت دینی هیچ مسلمانی آنرا نمی پذیرد.کامنت هایی در فحاشی و تمسخر حضرت امام عصر(روحی فداه)و حضرات آیات بهجت و بهاالدینی و من مجبورم آنها را حذف کنم.

مهدی جان شرمنده و رو سیاهیم ما را ببخش!!
دیدگاه ها : نننننننظظظظظظظر یادتون نرررررررره
آخرین ویرایش: - -