تبلیغات
هواداران مسی - خشم طرفداران کره‌ای: چرا لیونل مسی بازی نمی‌کند؟
مسی مسی عشق مایی

خشم طرفداران کره‌ای: چرا لیونل مسی بازی نمی‌کند؟

شنبه 23 مرداد 1389 09:41 ب.ظ

نویسنده : علی نصیری

گواردیولا گفته مسی آمادگی حضور در میادین را ندارد.

Lionel Messi, Daniel Alves (Goal.com KR/Kim Jae Ho)

سایت گل – پپ گواردیولا در نشستی خبری در کره جنوبی اعلام کرد که لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی این تیم در دیدار دوستانه بین بارسا و تیم منتخب ستاره‌های لیگ کره جنوبی حضور نخواهد داشت. او گفته بود مسی هنوز آماده نیست بازی کند: «تنها یک جلسه تمرین پس از یک ماه تعطیلات کافی نیست. دوست داشتم آماده بازی می‌بود، اما در این حالت خطر مصدومیت برای او وجود دارد.»

این خبر با ناراحتی طرفداران کره‌ای همراه شد. بندی در قرارداد مسی وجود دارد که طبق آن او در دیدارهای تبلیغاتی باید حداقل 30 دقیقه بازی کند، اما بارسا حاضر است جریمه را بپردازد ولی بر روی سلامتی مسی ریسک نکند.

این ماجرا جدیدترین اتفاق ناخوشایند برای طرفداران کره‌ای است. آنها احساس می‌کنند بارسلونایی‌ها به آنها بی‌احترامی کرده‌اند. مسی در هنگامی که وارد کره شد درباره این که چه نظری راجع به کره دارد گفت: «من چیز زیادی ندیدم. نمی‌دانم کجا هستم، ساعت چند است. خیلی خسته‌ام.»

ناراحتی طرفداران هنگامی بیشتر شد که دانی آلوز، مدافع راست برزیلی در اظهار نظری اشتباه گفت: «برزیل مقابل کره در جام جهانی بازی کرد. آنها تیم خیلی خوبی بودند.» آلوس متوجه نبود که برزیل با کره شمالی بازی کرده، نه با کره جنوبی!

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 23 مرداد 1389 09:48 ب.ظ