تبلیغات
هواداران مسی - لیونل آندرس مسی
مسی مسی عشق مایی

لیونل آندرس مسی

دوشنبه 25 مرداد 1389 07:34 ب.ظ

نویسنده : علی نصیری
Image associated to news article on:  Lionel Andrés Messi


حرفه ای فوتبال این مهاجم آرژانتینی از سال 1995 در Newell 'sپسران قدیمی ، جایی که او با بازی های شروع شده تا سال 2000. در سن 13 سالگی ، لیونل مسی عبور از اقیانوس اطلس تا شانس خود را در بارسلونا پیوست و تحت 14s.

مسی پیشرفت چشمگیر در هر یک از سطوح سنی مختلف ساخته شده ، از طریق بالا رفتن از صفوف مختلف تیم های جوانان و سپس بارسا ، بعد از بارسا ب و تیم برای اولین بار در زمان ثبت و.

در فصل 2003-2004 ، هنگامی که او هنوز تنها 16 ، مسی اولین تیم او برای اولین بار در دوستانه با پورتو که مشخص افتتاح ورزشگاه Dragao جدید ساخته شده است. مسابقات قهرمانی زیر برنده فصل ، مسی ساخته شده ظاهر خود را برای اولین بار در مسابقه را در 16 اکتبر 2004 ، در دربی بارسلونا برنده در برابر اسپانیول در ورزشگاه المپیک (0-1).

با چند بازیکن تیم اول به طور جدی مجروح شده است ، خدمات رزرو از بازیکنان تیم چند خواسته بودند ، و مسی یکی از ویژگی های منظم از جوخه های بارسا شد. در تاریخ 1 مه 2005 ، او جوان ترین بازیکن که تا کنون نمره هدف لیگ برای اف سی بارسلونا -- در برابر آلباسته زمانی که مسی تنها 17 سال و 10 ماه و 7 روز قدیمی بود تبدیل شد. این رکورد در نهایت توسط Bojan شود مورد ضرب و شتم.

در زیر 20 در جام جهانی در هلند ، مسی نه تنها موفق به کسب عنوان با آرژانتین شد ، بلکه به گلزن و بهترین بازیکن مسابقات انتخاب شد. سالمندان 18 سال ، او یکی از داغترین خواص در بازی جهان تبدیل شده بود. کمی بعد ، او اولین کامل ظاهر خود را دوستانه بین المللی در برابر مجارستان.

دستیابی به موفقیت او به عنوان بازیکن در آمد فصل 2005-06 ، با شروع از عملکرد شگفت انگیز در بازی جام گمپر جوان در برابر یوونتوس. او همچنین برجسته در سانتیاگو برنابئو ، بارسلونا در فراموش نشدنی 3-0 برد ، و نیز در استمفورد بریج ، بازی در لیگ قهرمانان در برابر چلسی. آسیب نگه داشته او را برای بسیاری از مرحله دوم از فصل طرد. مسی با بازی در کل از بازی های لیگ 17 ، 6 در لیگ قهرمانان و 2 در قهرمانی جام حذفی. گل مسی به اهداف 8.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -