تبلیغات
هواداران مسی - مسی: کاش در آرژانتین هم مثل بارسلونا مرا دوست داشتند
مسی مسی عشق مایی

مسی: کاش در آرژانتین هم مثل بارسلونا مرا دوست داشتند

شنبه 29 خرداد 1389 09:31 ب.ظ

نویسنده : علی نصیری


۲۷ خرداد ماه ۸۹ ساعت ۱۰:۲۷ | ۴۳۸ بازدید | منبع : برنا

ستاره تیم ملی فوتبال آررژانتین گفت: می توانیم قهرمان جهان شویم.

لیونل مسی ستاره باشگاه بارسلونا و تیم ملی آرژانتین در صحبتهایی اعلام کرده که تیم ملی کشورش می تواند قهرمان دنیا لقب بگیرد و در عین حال به این نکته اشاره کرده که انتقاداتی که در مورد عملکرد او در ترکیب آلبی سلسته وارد می شود، برایش بسیار ناراحت کننده است و امیدوار است که هموطنانش نیز مثل هواداران فوتبال در بارسلونا از او حمایت کنند.

لیونل مسی، در بارسلونا بسیار محبوب است ولی زمانی که برای تیم ملی کشورش به میدان می رود، سیل انتقادات روانه عملکرد او می شود و همین موضوع موجبات ناراحتی ستاره ریز نقش آرژانتینی را فراهم آورده است.

مسی در صحبتهایی که در روزنامه اسپورت کاتالونیا منتشر شد گفت:« فکر می کنم که ما می توانیم قهرمان دنیا شویم.این شانس را داریم که از فاکتورهای مختلفی که تیمهای قهرمان از آن بهره می برند،برخوردار باشیم. البته می بایست گام به گام به جلو برویم.»

ستاره آرژانتینی به این نکته اشاره کرد که به محض ورود به آفریقای جنوبی، تمام خاطرات سخت و تلخی که از مرحله مقدماتی رقابتهای جام جهانی در ترکیب آرژانتین به یاد داشت را به دست فراموشی سپرده. مسی ادامه داد:« به محض ورود به آفریقای جنوبی همه چیز برایم از صفر آغاز شد.می دانستم که امور به نحو دیگری خواهند بود و می بایست از شرایط حضور در اینجا بهره ببرم. امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد و می بایست به آرامی حرکت کنیم.»

او با تشکر از حمایتهای هم تیمی هایش در شرایط سخت و دشوار گفت:« هم تیمی هایم در لحظات سخت با من بودند و بسیار خوشحال می شدم که درکشورم هم مرا دوست می داشتند و همان طور که در بارسلونا از من مراقبت و حمایت می کنند، در آرژانتین هم از من حمایت می شد.»

مسی در مورد نحوه بازی اش در دیدار مقابل نیجریه گفت:« من در دیدار مقابل نیجریه به نحو دیگری و به شیوه ای کاملا متفاوت با بارسلونا بازی کردم. گاهی وقتها به عقب می آمدم و تماس به مراتب بیشتری با توپ داشتم.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -