تبلیغات
هواداران مسی - لیونل مسی در بارسلونا باشگاه فوتبال
مسی مسی عشق مایی

لیونل مسی در بارسلونا باشگاه فوتبال

جمعه 12 شهریور 1389 01:33 ب.ظ

نویسنده : علی نصیری


لیونل مسی در بارسلونا باشگاه فوتبال

زیر چشمان مراقب از مربیان بارسلونا ، مسی از طریق صفوف جوانان در باشگاه کاتالان افزایش یافت. او اولین غیر رسمی در Blaugrana دوستانه مقابل خوزه مورینیو در تیم پورتو جانبی ساخته شده در ماه نوامبر 2003.

در سن 17 سال و 114 روز ، مسی اولین لیگ خود را برای بارسلونا در برابر رقبای محلی اسپانیول به عنوان جایگزین دقیقه 84 برای playmaker دکو ساخته شده است. او هدف خود را لیگ 1 برای باشگاه در برابر آلباسته در تاریخ 2005 مه 1 گل زده. او جوانترین بارسلونا هر دو بازیکن و بهترین گلزن در لیگ تا 2007 ، زمانی که Bojan Krkic در زمان بیش از هر دو پرونده بود.

او بهترین بازیکن تورنمنت در مسابقات جام جهانی جوانان در ماه ژوئن 2005 انتخاب شد ، و بارسلونا ، مشتاق او را در باشگاه نگه دارید ، به او قرارداد جدیدی تا 2014 ، و قرار دادن حداقل هزینه بند خود را آزاد در 150m € متناوب.

در حال حاضر در حال افزایش ستاره در اسپانیا ، مسی خود را اعلام کرد به مردم اروپا با عملکرد عالی در برابر چلسی در استمفورد بریج در لیگ قهرمانان آسیا در فوریه 2006. مطبوعات بریتانیا پرداخت به بزرگداشت "mesmerizing" مسی ، و لقب او لیونل مسیح.

در فصل 2006-07 را دیدم مسی آمده را به خود او به عنوان مهاجم ، و او به اهداف نمره بر اساس منظم تر آغاز شد. او گل فریب کلاه را علیه رقبای قوس بارسا رئال مادرید را در Clasico ال در مارس 2007 ، تنها خودخواهانه رهانیدن نقطه برای طرف او. ماه بعد ، او هدف تماشایی در برابر ختافه در قهرمانی جام حذفی به ثمر رساند. او 200 پا زد ، مورد ضرب و شتم 6 بازیکن را به هدف نمره از نسخههای قرن دوم ، به عنوان کارشناسان آن را دوبله. او سپس یکی دیگر از تکرار دیگو مارادونا هدف ، به ثمر رساند با دست خود در برابر اسپانیول در بازی لیگ یکی به اخر مانده از فصل 2006-07 (رجوع کنید به بخش فیلم ها برای ما هدف).

مسی ستاره دار در برنده شدن سه برابر بارسلونا در فصل 2008-09. وقتی رونالدینیو ترک برای آث میلان ، مسی پارچه کشباف No.10 از جادوگر برزیلی (شماره پیراهن کشباف اصلی او 19 ساله بود به ارث برده). او به آندرس اینیستا نمره اکولایزر هم صدمه که چلسی در نیمه نهایی از لیگ قهرمانان حذف شده ، و همچنین هدر در برابر منچستر یونایتد در فینال به ثمر رساند. مسی به عنوان بهترین گلزن برتر لیگ قهرمانان اروپا با 9 گل که فصل به پایان رسید. او همچنین دو بار در بارسلونا 6-2 مشهور پیروزی رئال در لیگ به ثمر رساند.

مسی برنده FIFPro جایزه بازیکن جوان سال سه بار متوالی بین سال های 2005 و 2008. او همچنین 2 در 2007 و 2008 جام جهانی جایزه بهترین بازیکن سال شد.

در حال حاضر ، گران ترین مسی بازیکن بارسلونا است ، درآمد حقوق و دستمزد € 9.5ma سال است. شرط آزادی او نیز در این گزارش به € 300m دو برابر شد.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -