تبلیغات
هواداران مسی - "لیونل مسی" در جام‌جهانی كم‌كاری كرده است
مسی مسی عشق مایی

"لیونل مسی" در جام‌جهانی كم‌كاری كرده است

شنبه 13 شهریور 1389 11:24 ق.ظ

نویسنده : علی نصیری
http://sportsnob.files.wordpress.com/2006/08/lionel-messi.jpg
"لیونل مسی" در جام‌جهانی كم‌كاری كرده است

تلویزیون بارسلون با سكوت در مقابل این ادعای علاقه‌مندان فوتبال آرژانتین، لیونل مسی را بازیكنی فوق‌العاده توصیف كرد كه در خدمت حركت تیمی بارسلون قرار دارد.
برد شب گذشته تیم بارسلونا در مقابل سویا در دیدار برگشت سوپر جام باشگاه‌های اسپانیا كه با هت تریك لیونل مسی به شبی دلپذیر برای اهالی سرزمین كاتالان تبدیل شد، از سوی دیگر با واكنش منفی فوتبال‌دوستان آرژانتینی مواجه شد.

به گزارش ایسنا، الجزیره اسپورت در حالی كه پیروزی خورد كننده تیم بارسلونا با درخشش لیونل مسی آرژانتینی همچنان در صدر خبرهای ورزشی جهان قرار دارد، فوتبال دوستان آرژانتینی اعتقاد دارند او در تیم ملی آرژانتین ناپیداست و در تیم بارسلونا فردی همیشه پیداست.

این گزارش می‌افزاید: علاقه‌مندان فوتبال آرژانتین با استناد به نمایش خارق‌العاده لیونل مسی در برابر سویا او را متهم به كم‌كاری در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی می‌كنند كه منجر به حذف تیم پرستاره آرژانتین از جام جهانی با شكست در مقابل تیم نه چندان مطرح و جوان آلمان بود.

این علاقه‌مندان سبك بازی لیونل مسی را مورد استناد قرار داده و می‌گویند او مانند تیری كه به سرعت از اسلحه خود رها می‌شود، در بارسلونا قلب دروازه‌های حریفان را هدف قرار داده و نتیجه لازم را برای آبی و اناری‌های كاتالان به دست می‌آورد. اما در مقابل در تیم ملی آرژانتین او حتی یك گل در جام جهانی نمی‌زند و این موضوع اكنون به یك درد و رنج بزرگ برای علاقه‌مندان به لیونل مسی و تیم ملی آرژانتین تبدیل شده است.

تلویزیون بارسلون با سكوت در مقابل این ادعای علاقه‌مندان فوتبال آرژانتین، لیونل مسی را بازیكنی فوق‌العاده توصیف كرد كه در خدمت حركت تیمی بارسلون قرار دارد.

مفسر تلویزیون بارسلونا اعتقاد دارد، دیگو مارادونا علی‌رغم اسطوره بودن در فوتبال مربی‌ای بود كه نمی‌توانست از ستاره‌هایش بازی خوب بگیرد. در دو سال گذشته و از بازی‌های مقدماتی جام جهانی در گروه آمریكای جنوبی، بحث كم‌فروشی لیونل مسی در محافل ورزشی آرژانتین همواره مطرح بوده است. كارشناسان فوتبال این كشور اعتقاد دارند، مسی در بارسلون به گونه‌ای بازی كرده است كه نمونه‌ی آن در تیم ملی دیده نمی‌شود و 90 درصد پیروزی‌های بارسا مدیون این اعجوبه‌ی آرژانتینی فوتبال حال حاضر جهان است.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -