تبلیغات
هواداران مسی - فرگوسن: ترجیح می دهم به جای جذب مسی رونالدو را به منچستر برگردانم
مسی مسی عشق مایی

فرگوسن: ترجیح می دهم به جای جذب مسی رونالدو را به منچستر برگردانم

شنبه 13 شهریور 1389 12:55 ب.ظ

نویسنده : علی نصیری


Alex Ferguson & Jose Mourinho (Getty Images)سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد گفت: اگر قرار باشد برای خرید مسی 60 میلیون پوند هزینه کنم، ترجیح می دهم رونالدو بازیکن سابق خود را به اولدترافورد برگردانم.
 سرالکس فرگوسن معتقد است که نباید برای فصل آینده برای جذب بازیکنان بزرگ هزینه های زیادی صرف شود. وی در این باره گفت: برای فصل آینده ما تصمیم نداریم که برای خرید مهره های جدید هزینه های کلان صرف کنیم و من نیز شخصا علاقه ای به عقد قراردادهای نجومی ندارم.
 وی در پاسخ به این سوال که آیا در زمینه جذب بازیکنی مانند لیونل مسی نیز چنین ایده ای دارد، عنوان کرد: من علاقه به خرید مسی ندارم و اگر قرار باشد برای خرید مهاجم بارسا 60 میلیون پوند بپردازم، ترجیح می دهم با این مبلغ کریستیانو رونالدو را از رئال مادرید خریده و بار دیگر به اولدترافورد بیاورم.
 سرمربی تیم منچستریونایتد خاطر نشان کرد: ما در باشگاهی فعالیت می کنیم که آینده برای مان اهمیت زیادی دارد و در واقع با پرورش ستاره های جوان می توانیم پدیده های جدیدی را به فوتبال جهان معرفی کنیم.
فرگوسن گفت: هنوز تا زمان نقل و انتقالات فرصت کاف باقی مانده و نباید از حالا در این زمینه وارد مسایل حاشیه ای شویم. سیاست کلی منچستر یونایتد برای فصل آینده این است که برای خرید بازیکنان جدید هزینه های کلان ندهیم.

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -