تبلیغات
هواداران مسی - معرفی دانشگاه مسی
مسی مسی عشق مایی

معرفی دانشگاه مسی

شنبه 13 شهریور 1389 12:57 ب.ظ

نویسنده : علی نصیری


معرفی

دانشگاه مسی، با داشتن حدود 36000 دانشجو و 3127 کارمند یکی از بزرگترین دانشگاه های نیوزلند به شمار می آید. مسی یکی از 4 دانشگاه نیوزلند است که در رده بندی جهانی تایمز در رتبه زیر 200 قرار می گیرد.

 مسی 3 کمپس در شهرهای اوکلند، ولینگتون و پالمرزتون دارد. مسی، بزرگترین کالج تجارت در نیوزلند را دارد و همچنین در نیوزلند تنها دانشگاهی است که رشته های "هوانوردی"، " "دامپزشکی" و "حل اختلافات" را ارائه می دهد. در تمام کمپس ها کتابخانه وجود دارد. کتابخانه دانشگاه مسی بیش از 1 میلیون جلد کتاب دارد به علاوه هزاران جلد نسخه های پرینت شده، مجله و کتاب اینترنتی.  

مسی در امر تحقیقات سرمایه گزاری بسیار داشته است و هم اکنون 45 مرکز تحقیقاتی دارد که از این تعداد، 2 مرکز تحقیقاتی نیز ملی هستند. مراکز تحقیقاتی در هر 3 کمپس حضور دارند. نام مراکز تحقیقاتی منحصر به فرد مسی عبارتند از: مرکز تحقیقاتی دابل هلیکس که در آن قدرتمندترین اسپکترومتر رزونانسی مغناطیسی هسته ای نیوزلند قرار دارد، مرکز تحقیقاتی اپیدمیک که نقشی اساسی در کنترل بیماری های اپیدمیکی دهان در اروپا را ایفا می کند، مرکز تحقیقاتی الن ویلسون برای تحقیقات در زمینه اکولوژی ملوکولی و تکامل. نام دیگز مراکز تحقیقاتی مسی در زیر فهرست شده است:

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -