تبلیغات
هواداران مسی - بارسلونا
مسی مسی عشق مایی

بارسلونا

جمعه 7 آبان 1389 10:53 ق.ظ

نویسنده : علی نصیری

 بارسلونا یکی دیگر از سه امتیاز حیاتی در لالیگا در شب شنبه مهر و موم شده آنها به عنوان شکست رئال ساراگوسا دور از خانه با دو گل به محال است.

Unsurprisingly ، آن است که مرد لیونل مسی که هر دو گل در این بازی ، یکی از دو طرف از فاصله گل بود.

با وجود قصد زود تمام بارسلونا ، که آنها پیدا کردند آن را سخت به نفوذ مصمم ساراگوسا پشت خط. آن را تا 42 دقیقه نشده بود که درب باز شد و در نهایت. لیونل مسی ساخته شده را اجرا عاقل را به عنوان داوید ویا حمله با توپ. ویلا هوشمندانه از همه مدافعان در سمت او را کشید و از طریق توپ را به مسی در حال حاضر تعیین کننده ایفا کرده است. مسی ، در یکی در یکی از موقعیت های با دروازه بان ، ساخته شده اشتباه نکنید او به عنوان تضعیف توپ او را منتقل می شود.

دوم پس از نیم ساعت هم ، بعد از مدتی نمی ساراگوسا به 10 نفر شده بود کاهش یافته است. در دقیقه 66 ، دنی آلوز عبور توپ خطرناکی. توپ بود مثل یک توپ پینگ پنگ در منطقه مجازات ، تا زمانی که منحرف کردن Jarosik و سقوط به مسی ، که آن را به گوشه ای از هدف شلاق. این یکی دیگر از کیفیت اعتصاب مسی بود طول می کشد و خود را برای شمارش لا فصل لیگ به 5.

بارسلونا شرکت در پشت برگزار شد و جمع آوری همه سه نقطه ، که به عنوان یک تسکین می آیند که آنها همچنان به تعقیب رئال مادرید در صدر لالیگا ، که خود را به پیروزی 6-1 بر راسینگ سانتاندر cruised.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -